THERMOPILE™

Šildoma Liemenė, Skirta Kovoti Su Šalčiu Be Jokių Išlaidų

PROMOCIJA -50%

Liko paskutiniai 7 vienetai
138
69
  • 1 ThermoPile™
  • 1 nemokamas maitinimo bankas
  • Nemokamas dydžio keitimas
  • Greitas aukščiausios kokybės pristatymas
  • Mokėjimas pristatymo metu
  • 2 metų garantija

MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU

GREITAS IŠSIUNTIMAS PER 24 VALANDAS

PAPRASTAS ŠILDYMO VALDYMAS

“ThermoPile” turi 5 anglies pluošto kaitinimo plokštes, kurios suteikia visiškai reguliuojamą šildymo komfortą vienu mygtuko paspaudimu.

ĮMONTUOTAS USB PRIEVADAS

“ThermoPile” turi USB jungtį, kurią galima lengvai prijungti prie bet kokio maitinimo banko. Po ilgos naudojimo dienos tiesiog įkraukite energijos banką (į komplektą neįeina) ir jis vėl bus paruoštas naudoti.

MADINGA UNISEX IŠVAIZDA

“ThermoPile” yra puikus mados ir naudingumo derinys. Dabar galite būti stilingi visomis progomis, neaukodami jaukios šilumos.

ThermoPile”, sukurta šaltuoju metų laiku suteikti šilumą ir komfortą, vos per 60 sekundžių akimirksniu sušildo ir padeda išvengti peršalimo ir ligų. Ji taip pat skatina kraujotaką, apsaugo nuo nuovargio ir raumenų skausmų. Atsižvelgdama į gaminio populiarumą praėjusią žiemą, mūsų įmonė pristatė patobulintą striukę su dviem papildomomis šildymo zonomis, kad žiemą būtų šilčiau ir patogiau.

Tinka sportui ir veiklai lauke, taip pat puikiai tinka kovai su šalčiui namuose ar bet kurioje kitoje aplinkoje, šildoma liemenė šildoma liemenė turi nedidelę, bet galingą 5000 mAh bateriją, todėl puikiai tinka kovai su atšiauria žiemos temperatūra. Plona ir patvari, ji išlaiko šilumą ir leidžia reguliuoti lengvai reguliuoti temperatūrą. Saugi ir praktiška, dėl belaidės sistemos saugo nuo šalčio ir jautrių kūno dalių ir padeda apsisaugoti nuo peršalimo bei ligų. Apsaugoti nuo peršalimo ir sezoninių ligų. Be to, šiluma mažina raumenų įtampą ir skatina gerą kūno savijautą. Tiek daug privalumų viename patogiame drabužyje!

Rekomenduoja mūsų klientai!

Įspūdingas 99,7 % klientų šį pirkinį įvertino aukščiausiu įmanomu balu.

⚠️ DĖMESIO ⚠️
Dėl didelės paklausos oficialiai nebeturime šio produkto, todėl rekomenduojame užsisakyti kuo greičiau!

Riboto laiko pasiūlymas!

+2876 KLIENTAI NEGALI KLYSTI!

4,783 Klientų atsiliepimai

5 žvaigždės

4 žvaigždės

3 žvaigždės

2 žvaigždės

1žvaigždės

Jurgis R.

5/5
5/5
“Praėjusiais metais kartu su partneriu dalyvavome akcijoje “2 už 1″. Turiu pasakyti, kad man apie tai buvo gerai pasakyta, bet nesitikėjau viso šio karščio, esu labai patenkinta. Jis išsilaiko visą dieną, o vakare jį uždedu ant įkrovos puikus pirkinys”

Mantė A.

5/5
5/5
“Dirbu anksti ryte ir ši liemenė man tikrai padeda. pastebėjau, kad nuo tada, kai ją naudoju, palengvėjo kaklo ir apskritai nugaros skausmai, ir ne po truputį.”

Vytautas C.

4,5/5
4.5/5
“Ši liemenė tikrai nepakeičiama. Ją naudoju ir namie ir vengiu įjungti šildymą. Tikrai greitai sušildo visą liemenį, labai rekomenduoju”

KAIP UŽSISAKYTI?

PRAŠYKITE

Užpildykite svetainėje esančią paraiškos formą

SKAMBINKITE

Vienas iš mūsų operatorių su jumis susisieks ir patvirtins užsakymą.

PRISTATYMAS

Produktą gausite per 24/48 valandas

MOKĖJIMAS

Mokėkite tiesiai pristatymo metu

Užsisakykite dabar ir gaukite "ThermoPile™ su -50% skatinimu.

Nemokamas pristatymas ir apmokėjimas pristatymo metu

tik už 69 €

o ne 138 €

UŽPILDYKITE UŽSAKYMO FORMĄ

Su jumis susisieks vienas iš mūsų konsultantų, kuris suteiks daugiau informacijos ir nemokamai patvirtins jūsų užsakymą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu. Galite sumokėti kurjeriui tiesiogiai, kai jis atvyksta į jūsų namus!

Kurjeris paprastai pristato siuntą per 24/48 val.

Pristatymas yra NEMOKAMAS.

Žinoma! Jei dar neužpildėte užsakymo formos ir nežinote, ką daryti, vienas iš mūsų operatorių su jumis susisieks telefonu ir atsakys į visus klausimus prieš perkant!

Taip, jei tai atliekama per 30 dienų nuo gaminio gavimo.

Žinoma, jei kairiajame viršutiniame kairiajame kampe pastebėsite užrakto simbolį su https, tai garantuoja, kad jūsų duomenys bus visiškai saugiai perduoti mūsų operatoriams, kurie pasirūpins produkto išsiuntimu.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc