Mokėjimas kurjeriui ir išsiuntimas per 24 valandas

DAUGIAFUNKCINIS GALINIO VAIZDO VEIDRODIS

Įrengta priekinė ir galinė kamera su "Park Assist", kad būtų lengva parkuoti atbuline eiga, aiškus matomumas net naktį dėl "DWR Iperglass™ 4K UHD".

PASKUTINIAI 7 SANDĖLYJE

70% NUOLAIDA, KOL ATSARGOS NESIBAIGĖ!

59€ invece di 189€

24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę apsaugo jūsų automobilį nuo vagysčių, vandalizmo ir bandymų užpulti. Dėl įmontuotų jutiklių, kurie fiksuoja garsus ir judesius, kameros visada įrašinėja, nesvarbu, ar automobilis įjungtas, ar išjungtas, todėl galima įrašinėti autonomiškai.

Stebėkite savo automobilį 24 valandas per parą

10 colių LCD jutiklinis ekranas su padalijimo funkcija. Vienu metu peržiūrėkite priekinius ir galinius abiejų fotoaparatų vaizdus. Ultra HD 4K kameros aprėpia visą 360° spindulį be aklųjų zonų, todėl idealiai tinka aplenkti ir stebėti galimus incidentus.
Atbulinės eigos kamera su parkavimo pagalbine sistema, padedančia manevruoti ir parkuotis. Antirefleksiniai lęšiai užtikrina aiškų vaizdą bet kokiomis sąlygomis, net lyjant lietui ir naktį.

Vienintelis rinkoje su pažangiųjų technologijų naktinio matymo kameromis. Dėl “Iperglas™ DWR” ir “ANS™ 4K UHD” gausite aiškų vaizdą, kuris niekada neišnyks, net kai į jus bus nukreipti kitų automobilių žibintai.

Todėl jis geresnis už kitus veidrodžius

Espelho clássico

✅Integruotas GPS palydovinis navigatorius

❌Nėra integruotos naršyklės

✅Fiksuoto ir mobiliojo greičio matuoklių lokatorius visada atnaujinamas

❌ Nėra greičio matuoklių lokatoriaus

✅Laisvų rankų įranga - saugūs skambučiai ir atsakymai

❌ Negalite skambinti ar atsiliepti į telefono skambučius

✅2 didelės raiškos "Sony 4K" priekinė ir galinė kameros, kurios įrašinėja net tamsoje

❌Galite pažvelgti tik į transporto priemonės galą

✅ Nustatykite bet kokį poveikį ir išsaugokite įrašą kaip įrodymą

❌Ji neaptinka smūgių, reikia juodosios dėžės, kad būtų užfiksuoti nelaimingi atsitikimai, todėl ji kainuoja brangiau.

✅Palydovinė apsaugos nuo vagysčių sistema

❌ Nėra apsaugos nuo vagystės

Bet kuriuo metu valdykite automobilį iš savo mobiliojo telefono

Naudodami “WiFi” ir specialią programėlę, suderinamą su bet kuriuo “Apple” ir “Android” mobiliuoju telefonu, galite valdyti savo automobilį iš bet kurios pasaulio vietos ir gauti pranešimą į mobilųjį telefoną susidūrimo, vandalizmo ar bandymo pavogti atveju.

GPS navigatorius su "Google Maps

Suraskite kelią vienu spustelėjimu ir kontroliuokite maršrutą patogiame 10 colių jutikliniame ekrane.

Laisvų rankų sistema, suderinama su visais mobiliaisiais telefonais

Skambinkite ir atsiliepkite į telefono skambučius saugiai ir laisvomis rankomis, naudodami laisvų rankų sistemą, kuri prisijungia prie jūsų mobiliojo telefono, kai tik įsėdate į automobilį.

Muzikos klausymasis ir vaizdo įrašų žiūrėjimas

Visapusiškas daugialypės terpės įrenginys, kuriame galite klausytis mėgstamos muzikos, skambinti vaizdo skambučiais, žiūrėti “YouTube” vaizdo įrašus ir net žiūrėti mėgstamus filmus bei televizijos laidas per “Netflix”.

Perchè scegliere Hobe

Per questo inverno fatti un regalo… dopo un anno di stress, sacrifici, schiena distrutta per stendere i panni, il regalo perfetto è l’asciugabiancheria Drystorm per niente ingombrante che ti facilita la vita.

+3000 PATENKINTŲ KLIENTŲ NEGALI SUKLYSTI

4,783 Gautos apžvalgos

5 žvaigždės

4 žvaigždės

3 žvaigždės

2 žvaigždės

1 žvaigždės

Tomas K.✅

“Puikiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėje! Dėl įmontuotų parkavimo jutiklių parkavimas dabar moterims tampa lengvu žaidimu. Šioje veikloje jaučiuosi daug patogiau ir saugiau, todėl bet kokia erdvė puikiai tinka mano automobiliui.”

Darius P.✅

“Šis veidrodis yra tarsi apsauginis skydas! Po eismo įvykio išsamūs įrašai leido man aiškiai įrodyti įvykį ir sėkmingai apsiginti. Tvirtas sąjungininkas kelyje!”

Gediminas J.✅

“Esu sužavėtas savo naujuoju galinio vaizdo veidrodėliu! Papildomos kameros leidžia aiškiai matyti ir priekį, ir galą, todėl žymiai pagerėja saugumas. Jutiklinis ekranas su tokiomis programėlėmis kaip “Spotify” ir “Google Maps” leidžia keliauti maloniau. Galimybė atsiliepti į skambučius yra papildoma funkcija, kurią vertinu.”

Vytautas N.✅

“Įspūdingas naktinis įrašas
Dienos metu vaizdo kokybė yra puiki, o naktį ryškumas, su kuriuo galima įrašinėti, yra neįtikėtinas. Lengvas montavimas. Įdėjau kamerą į galinį langą, į vidų, ir visą laiką naudoju ją vietoj galinio vaizdo veidrodėlio, matomas daug platesnis vaizdas.”

Marius G.✅

“Patogus ir funkcionalus
Vos tik įsėdus į automobilį, jis iškart prisijungia prie jūsų mobiliojo telefono ir galite saugiai, nenaudodami rankų, skambinti laisvų rankų įranga. Programinė įranga veikia greitai, o jutiklinis ekranas yra malonus ir jautrus. Integruotas navigatorius, rodomas per visą ekraną”

Andrius K.✅

“Puikiai ir lengvai įdiegiama
Navigatorius puikiai veikia kaip mobilusis telefonas, priekinė ir galinė kameros turi puikią raišką, platų matymo kampą ir aiškias nuotraukas net naktį. Įrengti buvo labai lengva, jis puikiai prilimpa prie veidrodėlio ir yra nepastebimas.”

Juozas S. ✅

“Automobilio tikrinimas mobiliuoju telefonu
Veidrodėlis yra labai gerai pagamintas. Viso ekrano raiška puiki. Priekinė kamera (integruota ir reguliuojama) ir galinė kamera, pasižyminti puikiu matomumu net naktį, taip pat yra puikios. Operacinė sistema yra greita, sklandi ir turi daug integruotų funkcijų. Naudodamiesi programėle galite valdyti visas integruotas funkcijas ir valdyti automobilį iš bet kurios vietos, kai paliekate jį stovėti.”

Lukas V.✅

“Neseniai savo automobilyje sumontavau išmanųjį galinio vaizdo veidrodėlį ir likau juo labai patenkintas. Jį buvo itin lengva įdiegti ir intuityvu naudoti. Kamerų teikiamo vaizdo kokybė tiek dieną, tiek naktį yra įspūdinga. Dėl pagalbos statant automobilį sistemos ir “Bluetooth” ryšio mano vairavimas ir statymas tapo daug saugesnis ir patogesnis. Visą parą veikianti stebėjimo funkcija suteikia man didelę ramybę. Labai rekomenduoju šį gaminį visiems vairuotojams!”

Didelės raiškos daugiafunkcinis galinio vaizdo veidrodis

Dėl didelio užklausų skaičiaus pasiūlymas jau beveik išparduotas. Užpildykite formą, kol jis nesibaigė!

NEPRALEISKITE ŠIOS GALIMYBĖS

Užsisakykite dabar ir gaukite jį į namus vos per 24 valandas

70% NUOLAIDA, KOL ATSARGOS NESIBAIGĖ!

59€ invece di 189€

RINKINĮ SUDARO:

PASKUTINIAI 7 SANDĖLYJE

UŽPILDYKITE UŽSAKYMO FORMĄ

Tada su jumis susisieks vienas iš mūsų darbuotojų, kuris visiškai nemokamai atsakys į visus klausimus ir patvirtins jūsų užsakymą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu. Galite sumokėti kurjeriui tiesiogiai, kai jis atvyksta į jūsų namus!

Kurjeris paprastai siuntinį pristato ne vėliau kaip per 2-3 dienas.

Pristatymas yra NEMOKAMAS.

Žinoma! Jei dar neužpildėte užsakymo formos ir nežinote, ką daryti, vienas iš mūsų operatorių su jumis susisieks telefonu ir atsakys į visus klausimus prieš perkant!

Taip, jei tai atliekama per 30 dienų nuo gaminio gavimo.

Žinoma, jei kairiajame viršutiniame kairiajame kampe pastebėsite užrakto simbolį su https, tai garantuoja, kad jūsų duomenys bus visiškai saugiai perduoti mūsų operatoriams, kurie pasirūpins produkto išsiuntimu.

© 2023 Carmirror4k.com – Toate drepturile rezervate.

This site is not a part of the Google Website or Google LLC Additionaly. This site is NOT endorsed by Google is a trademark of Google LLC.