DŽEMPERIU DENGTI MARŠKINĖLIAI FLUFFYPLAID🧸

ŠALTOMIS ŽIEMOS DIENOMIS ŠILTAI APKABINKITE SAVE.

Šildykitės stilingai ir patogiai su džemperiu, kuris šildo kaip antklodė!

50% NUOLAIDA

Liko tik 7 vienos dalys
108
54
  • 1 Šiltas ir minkštas FluffyPlaid
  • Nemokamas pristatymas
  • Mokėjimas pristatymo metu
  • Greitas ir saugus pristatymas per 24/48h

PAGAMINTA ITALIJOJE

Dėl itin kruopščiai apgalvotos kiekvienos detalės ir panaudotų medžiagų kokybės tai puikus ir išskirtinis drabužis, 100 % pagamintas Italijoje.

UNIVERSALUS NEGABARITINIS

FluffyPlaid tinka visai šeimai, vienodo dydžio oversize visiškai apgaubia bet kokį kūno dydį, puikiai tinka moterims, vyrams ir vaikams.

KOKYBĖ IR MEDŽIAGOS

FluffyPlaid pagaminta iš šerpos vilnos su brangaus kašmyro sluoksniu.
Dėl šių dviejų medžiagų derinio ji yra šilta ir jaukiai apglėbia šaltomis žiemos dienomis.
Kad būtų visiškai patogu, vidus taip pat išklotas šerpos vilna.

TINKA BET KOKIAI PROGAI

Naudokite FluffyPlaid atsipalaiduoti ant sofos, lovos ar atlikdami bet kokius namų ruošos darbus.
Funkcija “2 viename” (vilna ir antklodė) kartu su patogiomis ir talpiomis kišenėmis daro ją funkcionalią ir praktišką bet kokiomis aplinkybėmis.
Ji turi paminkštintą gobtuvą, kad apsaugotų nuo šalčio lauke (terasoje, balkone, sode).

Mėgaukitės šiltu ir jaukiu apkabinimu su mūsų džemperiu FluffyPlaid, kurį su aistra sukūrė patyrę dizaineriai Italijoje. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos: Sherpa vilna ir kašmyras, kad šaltomis žiemos dienomis jaustumėtės nepakartojamai patogiai.

Įsivaizduokite, kad vėl susitinkate su artimaisiais, apsigaubę minkšta ir šilta FluffyPlaid vilnos antklode. Shepa fleece audinys jus sušildys, o kašmyras suteiks prabangos ir švelnumo.
Elegantiškas ir patogus dizainas leis jaustis kuo puikiausiai.

FluffyPlaid – tai daugiau nei drabužis, tai bendra patirtis. Tai taip pat puiki dovanos idėja, kuri vėsias dienas pavers jaukiais apkabinimais. Pasiruoškite glaustis ir dalytis ypatingomis akimirkomis su tais, kuriuos mylite. Atraskite komforto ir šilumos magiją su mūsų 100 % Italijoje pagaminta FluffyPlaid.

Mūsų klientų rekomenduojama!

Įspūdingi 99,7% klientų įvertina šį pirkimą aukščiausia įmanoma įvertinimu.

⚠ DĖMESIO ⚠
Dėl didelės paklausos šis produktas jau beveik išparduotas, todėl rekomenduojame kuo greičiau pateikti užsakymą!

+2876 KLIENTAI NEGALI KLYSTI!

4 783 klientų atsiliepimai

5 žvaigždutės

4 žvaigždutės

3 žvaigždutės

2 žvaigždutės

1 žvaigždutė

Almantas

5/5
5/5

“FluffyPlaid yra fantastiškas! Joje dera stilius ir patogumas, puikiai tinka tiems, kurie mėgsta madą ir šilumą. Ji tapo mano mėgstamiausiu žiemos drabužiu.”

Cathy e Aiko

5/5
5/5

“Mums su partneriu labai patinka “FluffyPlaid”! Patogi, šilta ir puikiai tinka mūsų vakarams kartu ant sofos. Tikras privalomas daiktas bendram poilsiui.”

Danielis

4,5/5
4.5/5
“Man, kaip televizijos vakarų mėgėjui, “FluffyPlaid” yra idealus kompanionas. Minkšta, šilta ir lengvai skalbiama, todėl kiekviena atsipalaidavimo akimirka tampa dar ypatingesnė.”

KAIP AŠ GALIU UŽSISAKYTI?

UŽPILDYKITE

Užpildykite užsakymo formą svetainėje

SKAMBINKITE

Vienas iš mūsų operatorių susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą.

PRISTATYMAS

Produktą gausite per 24/48 valandas

MOKĖJIMAS

Mokėsite tiesiogiai pristatymo metu

Užsisakykite dabar ir gaukite FluffyPlaid 🧸 su 50% Nuolaida!

Greitas pristatymas per 24/48 valandas ir mokėjimas pristatymo metu

54€

108€

UŽPILDYKITE FORMĄ

Vienas iš mūsų konsultantų susisieks su jumis ir nemokamai patvirtins jūsų užsakymą.
Skambučio su mūsų operatoriumi metu galite patvirtinti norimą FluffyPlaid spalvą.

DUOMENŲ LAPELIAI

Tiesiog užpildykite formą su savo vardu, telefono numeriu ir adresu, o mūsų klientų aptarnavimas jums paskambins, kad išaiškintų bet kokią abejonių ir patvirtintų pristatymo detales.

Taip, jūsų patogumui ir saugumui mes siūlome mokėti pristatymo metu, galite tiesiogiai mokėti kurjeriui, kai jis atvyksta į jūsų namus!

Tiesiog užpildykite formą, o operatorius jums paskambins atgal, kad pateiktų informaciją ir produktų ir pasiūlymų detalės.

Visiškai taip, mūsų svetainėse nurodoma, kaip bus tvarkomi asmeniniai duomenys, užtikrinant, kad jie bus visiškai saugūs mūsų operatoriams, kurie užsiima produkto pristatymu.

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.